Cijene
Jasni paketi. Moduli kad vam trebaju.
Jednokratna naknada za postavljanje i mjesečna naknada. Svaki paket se kasnije može proširiti dodatnim modulima, na istim podacima o igračima.
01
White Label Solutions
€500/ mjesec
Postavljanje: €15,000
Uključuje
- Casino Solutions
- CrashGame Solutions
- Sportsbook
- Bonus System
- CMS Module
- Fast of Chat
- Player Management
- Admin User Management
- Multi Language
+3 još
02
Full Site
€1,500/ mjesec
Postavljanje: €25,000
Uključuje
- Casino Solutions
- CrashGame Solutions
- Sportsbook
- Bonus System
- CMS Module
- Affiliate System
- CRM Module
- Call Center Module
- Fast of Chat
+8 još
03
Full Site + AI
€5,000/ mjesec
Postavljanje: €30,000
Uključuje
- Casino Solutions
- CrashGame Solutions
- Sportsbook
- Bonus System
- CMS Module
- Affiliate System
- CRM Module
- Call Center Module
- Fast of Chat
+10 još
Dodatni moduli
Uključite ih uz bilo koji paket.
CMS Module€500 / mjesec
Affiliate System€750 / mjesec
CRM Module€1,000 / mjesec · Postavljanje €1,000
Call Center Module€750 / mjesec · Postavljanje €750
Fast of Chat€100 / mjesec
Fast of Chat AI€1,000 / mjesec · Postavljanje €1,000
Risk Management AI€1,000 / mjesec · Postavljanje €1,000
Licences Package€500 / mjesec · Postavljanje €5,000
Koji paket pokriva ono što vam treba?
Izaberite module koji vam trebaju i prikazaćemo pakete koji uključuju sve njih.
Izaberite bar jedan modul.
Uporedi pakete
| Modul | White Label Solutions | Full Site | Full Site + AI |
|---|---|---|---|
| Admin User Management | |||
| Bonus System | |||
| Casino Solutions | |||
| CMS Module | |||
| CrashGame Solutions | |||
| Fast of Chat | |||
| Multi Currency | |||
| Multi Language | |||
| Payments System | |||
| Player Management | |||
| Sportsbook | |||
| Telegram Member Bot | |||
| Affiliate System | — | ||
| Call Center Module | — | ||
| Cash Desk | — | ||
| CRM Module | — | ||
| Licences Package | — | ||
| Fast of Chat AI | — | — | |
| Risk Management AI | — | — | |
| Postavljanje / mjesec | €15,000 · €500 | €25,000 · €1,500 | €30,000 · €5,000 |
Cijene u EUR, bez PDV-a. Naknade pružaoca igara i pružaoca plaćanja fakturišu se zasebno prema upotrebi.
Pitanja o cijenama
- Kako se naplaćuju naknada za postavljanje i mjesečna naknada?
- Naknada za postavljanje plaća se jednom, kad se vaš brend postavi. Mjesečna naknada paketa naplaćuje se na početku svakog mjeseca iz vašeg kredita platforme, koji možete pratiti stavku po stavku u portalu operatera.
- Mogu li kasnije dodati module?
- Da. Dodatni moduli mogu se uključiti za bilo koji paket u bilo kom trenutku; rade nad istim podacima igrača, pa ništa ne treba migrirati.
- Šta se naplaćuje prema korišćenju?
- Naknade pružalaca igara (dio prihoda od igara po pružaocu), naknade pružalaca plaćanja (procenat od obrađenog obima) i korišćenje vještačke inteligencije (čat asistent, glasovni agent) naplaćuju se prema stvarnom korišćenju, a ne kao fiksne naknade.
- Kako plaćam?
- Dopunjavate kredit platforme i plaćate fakture iz portala operatera — uključujući i kriptovalutama.
- Mogu li dobiti ponudu po mjeri?
- Da. Grupe koje vode više brendova ili imaju posebne potrebe dobijaju pisanu ponudu nakon prvog razgovora.