Cijene

Jasni paketi. Moduli kad vam trebaju.

Jednokratna naknada za postavljanje i mjesečna naknada. Svaki paket se kasnije može proširiti dodatnim modulima, na istim podacima o igračima.

01

White Label Solutions

€500/ mjesec
Postavljanje: €15,000
Uključuje
  • Casino Solutions
  • CrashGame Solutions
  • Sportsbook
  • Bonus System
  • CMS Module
  • Fast of Chat
  • Player Management
  • Admin User Management
  • Multi Language
+3 još
Razgovaraj s prodajom
02

Full Site

€1,500/ mjesec
Postavljanje: €25,000
Uključuje
  • Casino Solutions
  • CrashGame Solutions
  • Sportsbook
  • Bonus System
  • CMS Module
  • Affiliate System
  • CRM Module
  • Call Center Module
  • Fast of Chat
+8 još
Razgovaraj s prodajom
03

Full Site + AI

€5,000/ mjesec
Postavljanje: €30,000
Uključuje
  • Casino Solutions
  • CrashGame Solutions
  • Sportsbook
  • Bonus System
  • CMS Module
  • Affiliate System
  • CRM Module
  • Call Center Module
  • Fast of Chat
+10 još
Razgovaraj s prodajom

Dodatni moduli

Uključite ih uz bilo koji paket.

CMS Module€500 / mjesec
Affiliate System€750 / mjesec
CRM Module€1,000 / mjesec · Postavljanje €1,000
Call Center Module€750 / mjesec · Postavljanje €750
Fast of Chat€100 / mjesec
Fast of Chat AI€1,000 / mjesec · Postavljanje €1,000
Risk Management AI€1,000 / mjesec · Postavljanje €1,000
Licences Package€500 / mjesec · Postavljanje €5,000

Koji paket pokriva ono što vam treba?

Izaberite module koji vam trebaju i prikazaćemo pakete koji uključuju sve njih.

Izaberite bar jedan modul.

Uporedi pakete

ModulWhite Label SolutionsFull SiteFull Site + AI
Admin User Management
Bonus System
Casino Solutions
CMS Module
CrashGame Solutions
Fast of Chat
Multi Currency
Multi Language
Payments System
Player Management
Sportsbook
Telegram Member Bot
Affiliate System—
Call Center Module—
Cash Desk—
CRM Module—
Licences Package—
Fast of Chat AI——
Risk Management AI——
Postavljanje / mjesec€15,000 · €500€25,000 · €1,500€30,000 · €5,000

Cijene u EUR, bez PDV-a. Naknade pružaoca igara i pružaoca plaćanja fakturišu se zasebno prema upotrebi.

Pitanja o cijenama

Kako se naplaćuju naknada za postavljanje i mjesečna naknada?
Naknada za postavljanje plaća se jednom, kad se vaš brend postavi. Mjesečna naknada paketa naplaćuje se na početku svakog mjeseca iz vašeg kredita platforme, koji možete pratiti stavku po stavku u portalu operatera.
Mogu li kasnije dodati module?
Da. Dodatni moduli mogu se uključiti za bilo koji paket u bilo kom trenutku; rade nad istim podacima igrača, pa ništa ne treba migrirati.
Šta se naplaćuje prema korišćenju?
Naknade pružalaca igara (dio prihoda od igara po pružaocu), naknade pružalaca plaćanja (procenat od obrađenog obima) i korišćenje vještačke inteligencije (čat asistent, glasovni agent) naplaćuju se prema stvarnom korišćenju, a ne kao fiksne naknade.
Kako plaćam?
Dopunjavate kredit platforme i plaćate fakture iz portala operatera — uključujući i kriptovalutama.
Mogu li dobiti ponudu po mjeri?
Da. Grupe koje vode više brendova ili imaju posebne potrebe dobijaju pisanu ponudu nakon prvog razgovora.

Vidite svoj brend kako radi na njemu.

Poziv od 30 minuta uz live panel. Bez slajdova.

Zakaži demo