Çmimet
Paketa të qarta. Module kur ju duhen.
Një tarifë njëherëshe nisjeje dhe një tarifë mujore. Çdo paketë mund të zgjerohet më vonë me module shtesë, mbi të njëjtat të dhëna lojtari.
01
White Label Solutions
€500/ muaj
Nisja: €15,000
Përfshin
- Casino Solutions
- CrashGame Solutions
- Sportsbook
- Bonus System
- CMS Module
- Fast of Chat
- Player Management
- Admin User Management
- Multi Language
+3 të tjera
02
Full Site
€1,500/ muaj
Nisja: €25,000
Përfshin
- Casino Solutions
- CrashGame Solutions
- Sportsbook
- Bonus System
- CMS Module
- Affiliate System
- CRM Module
- Call Center Module
- Fast of Chat
+8 të tjera
03
Full Site + AI
€5,000/ muaj
Nisja: €30,000
Përfshin
- Casino Solutions
- CrashGame Solutions
- Sportsbook
- Bonus System
- CMS Module
- Affiliate System
- CRM Module
- Call Center Module
- Fast of Chat
+10 të tjera
Module shtesë
Aktivizoji për çdo paketë.
CMS Module€500 / muaj
Affiliate System€750 / muaj
CRM Module€1,000 / muaj · Nisja €1,000
Call Center Module€750 / muaj · Nisja €750
Fast of Chat€100 / muaj
Fast of Chat AI€1,000 / muaj · Nisja €1,000
Risk Management AI€1,000 / muaj · Nisja €1,000
Licences Package€500 / muaj · Nisja €5,000
Cila paketë mbulon nevojat tuaja?
Zgjidhni modulet që ju duhen dhe ne do t'ju tregojmë paketat që i përfshijnë të gjitha.
Zgjidhni të paktën një modul.
Krahaso paketat
| Moduli | White Label Solutions | Full Site | Full Site + AI |
|---|---|---|---|
| Admin User Management | |||
| Bonus System | |||
| Casino Solutions | |||
| CMS Module | |||
| CrashGame Solutions | |||
| Fast of Chat | |||
| Multi Currency | |||
| Multi Language | |||
| Payments System | |||
| Player Management | |||
| Sportsbook | |||
| Telegram Member Bot | |||
| Affiliate System | — | ||
| Call Center Module | — | ||
| Cash Desk | — | ||
| CRM Module | — | ||
| Licences Package | — | ||
| Fast of Chat AI | — | — | |
| Risk Management AI | — | — | |
| Nisja / muaj | €15,000 · €500 | €25,000 · €1,500 | €30,000 · €5,000 |
Çmimet në EUR, pa TVSH. Tarifat e ofruesit të lojërave dhe të pagesave faturohen veçmas sipas përdorimit.
Pyetje për çmimet
- Si tarifohen tarifa e konfigurimit dhe tarifa mujore?
- Tarifa e konfigurimit paguhet një herë, kur ngrihet marka juaj. Tarifa mujore e paketës zbritet në fillim të çdo muaji nga kredia juaj e platformës, të cilën e ndiqni rresht për rresht në portalin e operatorit.
- Mund të shtoj module më vonë?
- Po. Modulet shtesë mund të aktivizohen për çdo paketë në çdo kohë; ato punojnë mbi të njëjtat të dhëna lojtarësh, ndaj nuk ka asgjë për t'u migruar.
- Çfarë faturohet sipas përdorimit?
- Tarifat e ofruesve të lojërave (një pjesë e të ardhurave nga lojërat për ofrues), tarifat e ofruesve të pagesave (një përqindje e vëllimit të përpunuar) dhe përdorimi i AI-së (asistenti i bisedës, agjenti zanor) faturohen sipas përdorimit real, jo si tarifa fikse.
- Si paguaj?
- Ngarkoni kredi platforme dhe paguani faturat nga portali i operatorit — edhe me kripto.
- Mund të marr një ofertë të personalizuar?
- Po. Grupet që drejtojnë disa marka ose kanë nevoja specifike marrin një propozim me shkrim pas thirrjes së parë.
Shihni markën tuaj duke punuar mbi të.
Një thirrje 30-minutëshe me panelin live. Pa prezantime.